DERMA SANUS

Jau ne vienerius metus grožio srityje kosmetologė yra populiari profesija, o grožio salonai Vilniuje iki šiol atsidaro ir, rodos, nestokoja klientų. Kosmetologija eina kartu su naujausiais moksliniais tyrimais, atsiranda vis įmantresnių grožio procedūrų, vis protingesnių aparatų, kurie daro viską, kad žmogus atrodytų jauniau, gražiau, patraukliau. Tačiau praktika rodo, kad susigaudyti tarp grožio procedūrų ne taip lengva, kad atrasti, kuris grožio salonas, kuri kosmetologė gali būti mano, yra lygiai taip pat sunku, kaip ir tais laikais, kai nebuvo interneto ir tokio lygio paslaugų bei kosmetikos.

Taip yra dėl to, kad patirtis visais laikais yra vertinama. Kad žmones visada kamuoja tos pačios problemos. Kad surasti specialistą, kuris mokėtų, norėtų ir žinotų, kaip jums padėti, visada yra pakankamai sudėtinga.

Kosmetologija - ne išimtis.

DERMA SANUS dirba nuo 2005-ųjų. Mūsų patirtis paremta ne tik metų skaičiumi, bet žmonėmis, kurie apsilankė, nes kiekvienas iš jų ateina su individualia veido odos būkle. Kiekvienąkart atsiranda didesnis ar mažesnis patyrimas, kurio dėka mūsų grožio salonas gauna vis didesnės patirties ir nuoširdesnio dėkingumo.

Atidus dėmesys kiekvienam klientui, profesionalus požiūris į veido odos būklę, kai stengiamasi ne padailinti išorę, bet išspręsti problemą iš esmės, profesionali pasaulinio lygio kosmetika, nuosekli edukacija apie tai, kas yra tikroji kosmetologija, ir profesinio iššūkio lydimas nuoširdus noras padėti - tokios yra ilgo ir sėkmingo darbo priežastys, kuriomis džiaugiasi mūsų grožio salonas.

Esame patyrę, ką reiškia, kai nepavyksta, nepadeda, kai odos būklė vėl pradeda sukti tą patį vargingą ratą.

DERMA SANUS ir jo sėkmė yra paremti tikros istorijos, kuria kasdien netiesiogiai dalinasi mūsų kosmetologė Rasa Šnirienė.

Čia taip pat galite kiek išsamiau susipažinti, su kokia kosmetika dirba mūsų grožio salonas.

Netrukus galėsite skaityti ir vienos iš mūsų klientės dienoraštį, kuriame ji pasakos apie savo odos būklę ir kelią link sveikos odos.

DOVANŲ KUPONAS ARTIMAM ŽMOGUI?